Uste pakendamise lahendused

iSauna on välja töötanud erinevad innovaatilised lahendused uste pakendamiseks ja transportimiseks, et tagada toodete kõrge turvalisus ning võimalikud efektiivsed logistikakulud. Oleme võimelised transportima üksiku ukse või suuremad kogused maailma erinevatesse paikadesse (ühel kaubaalusel kuni 50 ukse komplekti).

Pakendamise lahendused:

1) SecureBOX - SecureBox on puitraamile ehitatud kinnine turvakast koos vajalike fiksaatorite ja pehmendustega. SecureBox on lihtsalt käsitletav ning seda on võimalik transportida igas asendis (püsti-pikali-horsontaalis, teiste kaupade peal-vahel jne). Turvakasti on võimalik laadida küljele, mis võimaldab oluliselt kokkuhoida transpordikuludelt kui transportida kasti lapiti.

iSauna poolt väljatöötatud SecureBox lahendus võimaldab klaasist saunaukse kohale toimetada ilma vigastusteta ka kõige keerulisemates oludes.

2) Komplekteeritud uksed kauba-alusel - Kompleteeritud saunauksi transpordime kas püsti või “magavas” asendis pakendatuna peaasjalikul EUR alustele.
Püsti pakendamisel pakime uksi ühele EUR alusele 9 kuni 19 ust sõltuvalt uste mõõtudest.
“Magavas” asendis uksi pakendame transpordiks ühele alusele 15 kuni 22 ust sõltuvalt ukse mõõtudest.

3) Komplekteerimata uksed kauba-alusel - Lisaks tavapärasele saunauste pakendamisele on iSauna välja töötanud oma tehnoloogia klaasist saunauste pakendamiseks.
See põhineb klaasi ja lengide eraldi pakendamises ja ladustamisel kaubaalusele.
iSauna saunauste pakendamise tehnoloogia võimaldab ühele kaubaalusele ladustada transpordiks 30 kuni 50 saunaust.